Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Nazdárek sportovní příznivci Notor Bandu Klášter.

Od sezóny 2007/2008 se účastní Notor Band Klášter Regionální Amatérské Florbalové Ligy v Mladé Boleslavi. Odkaz na stránky soutěže naleznete v sekci "oblíbené odkazy".

Hlavní zásluhu na účasti celku Notorů z Kláštera má vedoucí mužstva Martin Janoušek a kapitán týmu František Hron.

Nová sezóna amatérské florbalové ligy je tady a tak je načase se zase vrátit do tělocvičen a hal k lehkým holím a děrovaným míčkům. Druhou ligu, v níž figuruje i Notor Band Klášter, čeká řada změn. Řeč je o větším počtu týmů, liga se totiž rozšířila o šest novýmch mančaftů, což sebou nese i větší porci zápasů a zřejmě jiný systém. Přibyli Dragons Extasy, Ohňostrojaři, Squadra Juniors, Pixbo Kosmonosy a Puma Mladá Boleslav, sestupující S.U.P. letos na palubovkách nepotkáme, ukončili činnost. Směrem nahoru do první ligy postoupili kromě Vikingů, kteří si postup vybojovali už v jarní baráži, také aktuální vítěz druhé ligy Dr.Aci Veselá a White Flying Rabbits.

Z našich loňských konkurentů zůstává náš pokořitel z play off TJ Sokol Benbro, Bakov Satans, Gladiátoři a Lightnings. V hracím systému základní části to změny nepřinese, ale play off se bude hrát s regulérní čtvrtfinálovou sérií bez předkola.

Beze změn nezůstal ani kádr Notoru. Klub v letním období opustili Petr Karásek, Mirek Sivous a Martin Prejza. Naopak, tým posílí Tomáš Čermák z Bakova, jenž minulou sezónu nastřílel 29 branek a byl nejlepším střelcem Satanů.  Do lajny Babkinovců (vidíte, přezdívky už máme jak lajny v NHL tak snad tomu bude odpovídat i kvalita hry:)) přibyla další posila, stokilový pořízek Luboš Průša.  

Cíle Notoru před sezónou? Rádi bychom se poprali o postup, a podmínkou pro to je samozřejmě postup do play off. Nebude to ale lehké – dva konkurenti sice už hrají o třídu výš, přesto zůstává Benbro a hlavně nabitý nováček Pixbo Kosmonosy, v dobrém světle se jeví i Squadra juniors, Lightnings nebo posílený Bakov.

Takže vzhůru Notor, pivu a sportu zdar, florbalu zvlášť!

O průběhu sezóny, zajímavých herních situacích i o ostatním dění kolem našeho florbalového týmu, Vás budeme pravidelně informovat v této rubrice. V sekci florbal pak naleznete menu, které vás navede ke všem potřebným informacím...

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář