Jdi na obsah Jdi na menu
 


LoKY (FBC YS) , se ptá vedoucího Notor Bandu

Ahoj Máco,

jak by si hodnotil zápas Notor Band Klášter s FBC YS?

Ahoj, zdravím celý tým FBC Young Skill. Noo byl to hodně vyrovnaný zápas se šťastnějším koncem pro naše mužstvo. Nastupovali jsme do zápasu posilněni výhrou nad Gladiátory…a hodně jsem si na vás věřili. Věděli jsme , že naše mužstvo podceníte. Přiznám se , že když jsme ke konci poslední třetiny nedokázali využít přesilovku, a navíc jsme inkasovali gól, už jsem moc nevěřil… Ale nakonec jsme prokázali týmového ducha a větší vůli po vítězství. Skvělým výkonem nás podržel i golman Ragulin (Michal Bernard). Nesmím opomenout vynikající výkon Pišty (Martina Špičky), který byl o tomto víkendu neudržitelný , a jen prokázal stoupající formu nejen svou , ale i celého týmu. Právem bych ho označil za hvězdu zápasu.

Jak a kdy vůbec vznik tým Notor Band Klášter?

Tak rád bych upozornil, že Notor Band není čistě florbalový tým. Ačkoli jsme tuto sezonu nováčkem RAFL , vznik uskupení jako takového se datuje někdy kolem roku 2002. A jak na našem webu (www.notorband.estranky.cz) uvádím, jsme všesportovněalkoholickoumělecký spolek lidí ,  kteří mají co do činění s obcí Klášter Hradiště nad Jizerou. Takže spektrum naší zábavy a trávení volného času je opravdu široké. Pro tento rok jsem se rozhodl se svým pracovním kolegou Ferrym Hronem , že přihlásíme náš tým do RAFL. Jedním z účelů bylo zapojit mladší generaci z Kláštera do nějaké činnosti. Florbal je v současnosti velice rozšířeným sportem. A ukázalo se, že to byla dobrá volba. Snad všem členů vydrží počáteční nadšení i elán. A doufejme , že nějakou tu korunku na základní vybavení věnuje i náš Obecní úřad. Druhým důvodem bylo zlepšení fyzické kondice, která při práci v kanceláři trpí… A i zde musím konstatovat že to byla trefa do černého. Pravidelně ještě ve středu skuhrám a nadávám že mě bolí celý člověk. A mé špeky pláčou…

Co si myslíš o týmu FBC Young  Skill?

Young Skill? Co? Co to sakra je? Asi nějakej divizní ukrajinskej celek…

Nooo tak vážně. Máte hezký web a i díky němu vás považuji za spřátelený tým. Také proto jsem vašemu kapitánovi po zápase věnoval jeden z trikotů našeho celku. Původně byl určen pro nejkrásnější hráčku soutěže Adélku, ale jelikož se jednalo o velikost XXL , nechtěl jsem jí urazit:-D Jinak Vám přejeme hodně úspěchů v další části soutěže a fandíme vám při cestě do play off. Máte dostatek kvalitních hráčů. Stačí je jen dobře skloubit v jeden tým. A ceta do play off vám bude otevřená.

Získali jste první body do tabulky čím to že najednou to šlo z 8 zápasů nic a teď jste porazili dva kvalitní soupeře?

Já osobně přikládám velkou váhu tomu, že pro většinu z nás již skončily nedělní fotbalové zápasy, tudíž se můžeme plně věnovat florbalu. Taky si myslím , že na našich dosavadních neuspokojivých výsledcích se podepsala velká dávka nesehranosti a nezkušenosti. Mám pocit že se lepšíme každým zápasem. Velký vliv má i výzbroj našeho golmana. Až do minulého víkendu chytal bez veškeré brankářské výstroje. Pouze v teplákách a mikině. Zakoupení veškerého vybavení se blahodárně podepsalo na jeho výkonech!!! Hodně nám také pomáhá střelecké probuzení Pišty jehož góly rozhodují zápasy. Celkově si myslím , že hra celého týmu jde nahoru. Rozhodně jsem ještě neřekli polsední slovo.V zimních měsících kvalitně potrénujeme a doufám , že potrápíme i zbylé soupeře.

Jste nováčci v lize jaké máte cíle pro tuto sezónu ?

Hlavním cílem pro tuto sezonu je stmelení kolektivu. Chceme se florbalem hlavně bavit. A nabrat zkušenosti potřebné pro to, abychom mohli během dalších sezon atakovat brány play off. S umístěním na dvanácté příčce bych byl spokojen. Ale uvidíme,. Jdeme zápas od zápasu. Myslím , že náš tým má potenciál a tím i budoucnost. Sázíme na týmového ducha. A doufáme že naši sázku přetavíme v kvalitní hru. Také bychom rádi pobavili fanoušky nejenom našeho týmu…

Jaký máte počet hráčů, složení mužstva a kvalitu hráčů ?

Na složení a počet hráčů se můžete podívat na již jednou zmiňovaném webu. Jinak jen v krátkosti máme 14 hráčů. Nejmladší ročník 93 a nejstarší ročník 72. Kádr je složen převážně z mladých hráčů, kteří mají možnost pod hrstkou starších hráčů sportovně vyrůst. Jinak bych rád podotknul , že nikdo z nás němá s florbalem žádné zkušenosti z dřívějška, vyjma pár okresních turnájků nevalné úrovně, takže se všichni máme co učit. A v každém zápase sbíráme cenné zkušenosti.

Všiml jsem si z foto galerie že máte hezký rituál ve formě dopingového posilnění před zápasem?

Inu zdání někdy klame! Jistě máš namysli fotky s lahví rumu. Věřte nebo ne , v této lahvi se nacházel broskvový čaj. Ano , opravdu čaj. Tímto gestem jsme chtěli alespoň symbolicky uctít narození dcery našeho kapitána Ferryho Hrona. Tím nechci říct , že večer před zápasem jsme doma , a věnujeme se přípravě:-D Ale k zápasu jako takovému alkohol rozhodně nepatří. Možná náš název je trochu zavádějící… Ale o nás ať si každý udělá obrázek sám…

Díky za rozhovor s pozdravem vedoucí mužstva a předseda Notor Bandu: Máca

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

High blood weight (hypertension)

(ADagreeste, 8. 10. 2018 3:13)

Compression est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/achat-cialis-allemagne/

What causes enormous blood pressure

(AFeefmoichecor, 26. 7. 2018 18:21)

Pression arterielle est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-tadalafil-50-mg-uses/